Osiedle mieszkaniowe, Rzeszów ul. Kwiatkowskiego
NOWOCZESNE BEZPIECZNE OSIEDLE MIESZKANIOWE  PRZY UL.KWIATKOWSKIEGO W RZESZOWIE  – to wyjątkowa inwestycja w Rzeszowie. Jej celem jest stworzenie od podstaw kameralnego osiedla ekskluzywnych mieszkań.

Budowane osiedle składa się z 18 segmentów w sumie 146 mieszkań.

Budynki te charakteryzują się niską, 3-kondygnacyjną zabudową i dużą ilością miejsc parkingowych. Ponadto dla bezpieczeństwa mieszkańców osiedle jest ogrodzone oraz monitorowane.  Aby stworzyć wyjątkowy klimat na osiedlu, tereny wokół budynków zostały zagospodarowane starannie dobraną zielenią.

Jednym z najważniejszych kryteriów lokalizacji osiedla jest szybki dojazd do ścisłego centrum miasta, w którym koncentruje się życie kulturalne, handlowe oraz gospodarcze. W pobliżu osiedla znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, korty tenisowe oraz ścieżki rowerowe.

Na chwilę obecną zostało wybudowanych i oddanych mieszkańcom 15 segmentów. Wybudowane zostały technologią tradycyjną z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów budowlanych, m.in.: pustaki ceramiczne Max oraz dachówka ceramiczna.

W standardzie wszystkie mieszkania posiadają podgrzewane podłogi w kuchni i łazience oraz energooszczędne okna 3- szybowe PCV w kolorze. Dodatkowo mieszkańcy, którzy kupili lokale na parterze mają dostęp do ogródków zielonych oraz rolety zewnętrzne sterowane za pomocą klawisza.                                                                                                                                                                     
         
Dla przyszłych mieszkańców zadbaliśmy także o to, żeby osiedle było całkowicie niezależne budując pawilon handlowo-usługowy, w którym mieści się m.in.: sklep spożywczy, gabinet fryzjersko – kosmetyczny.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kupnem mieszkania do zapoznania się z Naszą ofertą. Gwarantujemy atrakcyjne zasady finansowania, stały kontakt z klientem, ukierunkowanie na spełnianie jego potrzeb.
 
V ETAP BUDOWY - 26 lokali mieszkalnych o powierzchni 1 pokój- 28,64m2, 2 pokoje- 47,40 m2, 3 pokoje- 51,87 m2
 
W naszej ofercie również sprzedaż ostatnich gotowych mieszkań o pow. 59,2m2 z zakończonego etapu budowy.
 


Serdecznie Zapraszamy !


Wszelkich informacji na temat oferty można zasięgnąć w biurze Naszej Firmy, które mieści się w Rzeszowie przy ul. Olbrachta 14 oraz przy ul. Śniadeckich 27.
 
Telefon kontaktowy:
17 85 81 760, 691 608 372- Śniadeckich 27
www.szerbud.pl